O NAS

BIELINEX - BETON

Jesteśmy czołowym producentem betonu. Od kilku dekad zapewniamy wysokiej jakości beton oraz kruszywa, uczestnicząc w realizacji lokalnych inwestycji i pomagając budować nasz region.

ZAMÓW BETON

31 LAT

DOŚWIADCZENIA

POZNAJ NAS

HISTORIA FIRMY

Bielinex – Beton Spółka z o.o. to firma z ponad 30-letnią tradycją, która powstała na początku 1992 roku. Dzięki konsekwentnym działaniom mającym na celu utrzymanie jak najwyższych standardów prowadzonych inwestycji, a także dzięki priorytetowemu traktowaniu jakości wytwarzanych produktów, osiągnęliśmy pozycję czołowego producenta betonu w Kotlinie Kłodzkiej. Nowoczesny, przyjazny środowisku zakład, z jednej strony dysponuje dużymi możliwościami produkcyjnymi, ale przede wszystkim oferuje usługi na najwyższym poziomie.

LOKALIZACJA

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Dostarczamy nasze produkty na terenie Dolnego Śląska. Obszar naszej działalności obejmuje do 40km od Bierkowic. Posiadamy wysokiej jakości własny sprzęt do transportu i podawania betonu.

ZOBACZ PUNKT SPRZEDAŻY

3 SPÓŁKI

GRUPA KAPITAŁOWA

Wraz z firmą Kruszywa SKSM S.A. oraz Przedsiębiorstwem Geologicznym „Geoprojekt Szczecin” Sp. z o. o. tworzymy grupę kapitałową, co pozwala nam rozszerzać zakres działań i kompleksowo zajmować się rynkiem.

Kruszywa SKSM S.A.

Bielinex-Beton Sp. z o. o.

Geoprojekt Szczecin Sp. z o. o.

KOTLINA KŁODZKA

KOPALNIA BIERKOWICE

Położona w Kotlinie Kłodzkiej Kopalnia Bierkowice to nowoczesny zakład prowadzący eksploatację spod lustra wody przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Posiadamy wysokiej jakości własny sprzęt do transportu i podawania betonu.

Nadzór nad produkcją prowadzi niezależne laboratorium. Na nasze produkty wystawiamy świadectwa zgodności z polską normą