Nabrzeże Regalica to jeden z punktów sprzedaży żwirów i piasku, należący do Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych S.A.
Kruszywa oferowane na Nabrzeżu produkowane są w Kopalni Bielinek k/Cedyni i dostarczane do Szczecina drogą wodną – barkami. Jest to zdecydowanie najtańszy środek transportu, co powoduje, iż ceny oferowanych przez nas materiałów są konkurencyjne. Działalność Nabrzeża Regalica jest skierowana przede wszystkim na obsługę klientów indywidualnych.
Transport do klienta odbywa się samochodami o ładowności od 3 do 26 t. Każdy pojazd ważony jest na elektronicznej wadze samochodowej zamontowanej na nabrzeżu.
Liczna flota samochodowa, jaką dysponujemy, pozwala nam dostarczyć kruszywa również do mniejszych i większych firm budowlanych, aż po duże koncerny produkujące beton.

Nasze kruszywa spełniają wymagania polskich norm (patrz tabela norm).
Nabrzeże Regalica obsługuje głównie rynek szczeciński ale nasza oferta jest o wiele szersza. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zachęcamy do zapoznania się bogatą ofertą wszystkich zakładów należących do Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych S.A. która znajduje się na stronie 
www.sksm.com.pl
Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do złożenia zamówienia w formie elektronicznej.